Práce na doma - info

Čti celé a pozorně!

Hledáš přivýdělek? Máš zájem o práce na doma? Pak je tady pro Tebe nabídka nenáročné manuální práce na doma a to přímo od naší společnosti! Práce na doma, která je vhodná pro každého, kdo má zájem a chuť vykonávat jednoduchou manuální pracovní činnost v pohodlí svého domova. Takže se pěkně posaď, čti, prohlížej a přemýšlej u toho ...


Na čem budeš pracovat?

Pro každého zájemce z celé České republiky je zde možnost malého, zato celoročního a stálého přivýdělku formou manuální práce na doma, jednoduché kompletace ozdob a to přímo pro naši společnost. To znamená, že my Ti práci a veškerý materiál dodáme, my od Tebe hotovou práci odebereme a my Ti také za odvedenou práci zaplatíme, jasné?

Ty jen a pouze kompletuješ. Kompletuješ ozdoby a o nic jiného se nestaráš. Ozdoby kompletuješ dodávané po sadách. Každá sada obsahuje 6 balíčků ozdob po 36 ti ozdobách. Jde o jednoduchou práci, kdy zkompletované ozdoby poskládáš do zaslaných sáčků, uzavřeš, přelepíš a sada je hotová. Hotovou práci nám odešleš poštou v námi dodané krabici zpět k proplacení a současně uvedeš, kolik dalších sad chceš ke kompletaci zaslat.

Pracovat můžeš kdy chceš, jak dlouho chceš a práci dokončit tak, jak Ti to bude vyhovovat. Neurčujeme žádné limity, do kdy musíš kolik ozdob zkompletovat. Prostě až budeš mít hotovo, tak budeš mít hotovo. Pracuješ takovým tempem, které uznáš za vhodné.

A pracuješ pro nás na DPP, tedy na dohodu o provedení práce. Ze zákona je stanoveno, že nesmíš překročit 300 hodin práce za rok pro jednu společnost. Proto vyplňuješ námi dodané výkazy práce tak, jak potřebuješ ...

Ukázka práce


Kolik si můžeš vydělat?

Nabízíme přivýdělek! Nějakou tu tisícovku navíc, víš? Žádný extra balík nečekej! Přivýdělek pro toho, kdo má volný čas a chce ho zaplnit něčím smysluplným.

Výplata je vždy vyplácena za každou sadu ozdob, které projdou kontrolou a to je 150 Kč za 1 sadu barevných ozdob, přičemž každá sada ozdob obsahuje 6 balíčků ozdob a každý balíček ozdob obsahuje 36 kusů jednotlivých ozdob.

Pokud výrobky kontrolou neprojdou, neboj se, nic se neděje. Nikdo učený z nebe nespadl. Vše se dá snadno opravit! Někomu jde práce od ruky rychleji, někomu pomaleji. Nemůžeme Ti proto přesně zaručit, kolik si vyděláš a jak Ti práce půjde, to snad chápeš.

Většina výdělků se pohybuje v řádech několika tisíc korun měsíčně. Veškeré náklady, jako je např. poštovné, Ti také samozřejmě proplatíme! A navíc, jako poděkování, Ti za každou desátou zkompletovanou sadu ozdob vyplatíme bonus 500 Kč ...

Ukázka výplaty


A jak začneš s výrobou?

Pokud nejsi u naší společnosti zaregistrován/a, musíš tak nejprve učinit. A jak na to, ptáš se? Jednoduše! Napiš nám a my Ti na Tvou e-mailovou adresu odešleme registrační list. Registrační list si budeš muset vytisknout, vyplnit a odeslat nám ho dle instrukcí na něm uvedených. Že nemáš tiskárnu? Tak nám prostě napiš, že by jsi chtěl/a registrační list zaslat poštou a kam. Pošleme!

Ovšem pokud chceš a zvládneš to, můžeš si tento registrační list rovnou stáhnout z našeho webu Registrace a postupovat dle uvedených pokynů!

Registrace je sice zpoplatněna, ale pozor, registrační poplatek je zároveň také vratný, jakmile pro nás zkompletuješ prvních 5 sad ozdob! Vše máš v samotné registraci uvedeno.

Nelíbí se Ti to? No dobrá, nemusíš se u nás registrovat a nemusíš s námi spolupracovat. Ovšem uvědom si, že není možné, aby naše společnost rozesílala do celé České republiky zdarma drahý pracovní materiál a poté vyčkávala, zda dotyční pracovat začnou, či nikoliv. Ty by jsi být na našem místě rozdával/a každému zdarma? Asi ne, viď ... tak to nechtěj po nás. My ten materiál, poštovné apod. také musíme zaplatit ...

Kontakt

affiliate-modra-nejlevnejsi-1000x200-1557911966.jpg